Lisboa 2018 kop-van-jut-5

Gepubliceerd op: 12 mei 2018

0

Lissabon live dag 14: update de kop van Jut – de finale

OGAE Belgium waagt zich een laatste keer aan een voorspelling en ziet de bui al hangen want er zijn behoorlijk wat kanshebbers op de trofee dit jaar.

Hoe zal de top 3 er uitzien en welke landen zullen in de top 10 eindigen? Behalen we opnieuw grote onderscheiding of zijn we nu echt de kop van Jut?

Een matige uitslag voor het team en maar net met de hakken over de sloot deze keer.

 

Thybault Mastelinck:

Top 3: 1 juist en op de juiste plaats

1. Frankrijk

2. Cyprus

3. Ierland

Andere landen in de top 10 in willekeurige volgorde: Moldavië, Duitsland, Noorwegen, Zweden, Israël, Estland, Litouwen

Top 10: 6 juist

 

Stéphan Monsieur:

Top 3: 1 juist maar niet op de juiste plaats

1. Cyprus

2. Noorwegen

3. Duitsland

Andere landen in de top 10 in willekeurige volgorde: Australië, Bulgarije, Frankrijk, Ierland, Israël, Moldavië, Zweden

Top 10:  5 juist

 

Bjorn Maes:

Top 3: 1 juist maar niet op de juiste plaats

1. Cyprus

2. Zweden

3. Duitsland

Andere landen in de top 10 in willekeurige volgorde: Bulgarije, Noorwegen, Tsjechië, Israël, Moldavië, Frankrijk, Oekraïne

Top 10: 6 juist

 

Luc Sermeus:

Top 3: 1 juist maar niet op de juiste plaats

1. Cyprus

2. Frankrijk

3. Moldavië

Andere landen in de top 10 in willekeurige volgorde: Bulgarije, Duitsland, Noorwegen, Zweden, Israël, Ierland, Estland

Top 10: 6 juist

 

De volledige uitslag:

01. Israël: Netta – Toy (529)
02. Cyprus: Eleni Foureira – Fuego (436)
03. Oostenrijk: Cesár Sampson – Nobody But You (342)
04. Duitsland: Michael Schulte – You Let Me Walk Alone (340)
05. Italië: Ermal Meta & Fabrizio Moro – Non Mi Avete Fatto Niente (308)
06. Tsjechië: Mikolas Josef – Lie To Me (281)
07. Zweden: Benjamin Ingrosso – Dance You Off (274)
08. Estland: Elina Nechayeva – La Forza (245)
09. Denemarken: Rasmussen – Higher Ground (226)
10. Moldavië: DoReDos – My Lucky Day (209)
11. Albanië: Eugent Bushpepa – Mall (184)
12. Litouwen: Ieva Zasimauskaitė – When We’re Old (181)
13. Frankrijk: Madame Monsieur – Mercy (173)
14. Bulgarije: Equinox – Bones (166)
15. Noorwegen: Alexander Rybak – That’s How You Write a Song (144)
16. Ierland: Ryan O’Shaughnessy – Together (136)
17. Oekraïne: Melovin – Under The Ladder (130)
18. Nederland: Waylon – Outlaw In ‘Em (121)
19. Servië: Sanja Ilić & Balkanika – Nova Deca (113)
20. Australië: Jessica Mauboy – We Got Love (99)
21. Hongarije: AWS – Viszlát Nyár (93)
22. Slovenië: Lea Sirk – Hvala, Ne! (64)
23. Spanje: Amaia & Alfred – Tu Canción (61)
24. Verenigd Koninkrijk: SuRie – Storm (48)
25. Finland: Saara Aalto – Monsters (46)
26. Portugal: Cláudia Pascoal – O Jardim (39)

 

De uitslag van de eerste halve finale: België toch nog 12de

01. Israël (283)

02. Cyprus (262)

03. Tsjechië (232)

04. Oostenrijk (231)

05. Estland (201)

06. Ierland (179)

07. Bulgarije (177)

08 Albanië (162)

09. Litouwen (119)

10. Finland (108)

11. Azerbeidzjan (94)

12. België (91)

13. Zwitserland (86)

14. Griekenland (81)

15. Armenië (79)

16. Wit-Rusland (65)

17. Kroatië  (63)

18. VJR Macedonië (24)

19. Ijsland (15)

 

De uitslag van de tweede halve finale:

01. Noorwegen (266)

02. Zweden (254)

03. Moldavië (235)

04. Australië (212)

06. Denemarken (204)

07. Nederland (174)

08. Slovenië (132)

09. Servië (117)

10. Hongarije (111)

11. Roemenië (107)

12. Letland (106)

13. Malta (101)

14. Polen (81)

15. Rusland (65)

16. Montenegro (40)

17. San Marino (28)

18. Georgië (24)

 




Comments are closed.

Back to Top ↑